Venecie - 4 dite 189 €

Cmimet me poshte jane referenciale dhe momentale. Cmimet rriten me shitjen e biletave. Nderkohe, Udhëtim direkt Tiranë Budapest Tiranë me avion ka cdo te marte dhe te shtune. Kontaktoni me agjentet tane per t’iu gjetur oferten me te pershtatshme!

Venecia, qyteti i ngritur në det!

Programi per 4 dite qendrimi ne Venecia:

Fundjave ne Venecia duke filluar nga 189 €/Person.

Paketes mund ti shtohet sipas deshires dhe transferta vajtje-ardhje nga aeoporti ne hotel dhe anasjelltas. Po ashtu keni nje sere guidash vendase qe mund ti shtoni paketes tuaj si psh:

– Xhiro me Gondola 40 min – 38€/person.
– Vizite ne te gjitha atraksionet kryesore te qytetit 25€/person.
– Bileta e hyrjes ne Doge’s Palace 30€/person.
– Tur me guide vendase ne Doge’s Palace & St. Mark’s Basilica 60€/person.
– Xhiro me varke ne ishujt Murano, Torcello & Burano 25€/person.
– Darke ne anije tradicionale Veneciane 120€/personi.

Data Cmimi
Centrale 3* 189€/Person
Hotel Malibran 3* 219€/Person
Smart Holiday 4* 199€/Person
Palazzo la Scala 4* 229€/Person
Hotel Metropole 5* 355 €/Person

NE CMIM PERFSHIHET

  • Udhetimi me avion vajtje ardhje me nisje nga Tirana.
  • Akomodimi ne Hotel per 3 nete me mengjes.

NE CMIM NUK PERFSHIHET

  • Gjithcka që nuk është përmendur në këtë program.

SHENIM

  • Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni te pakten 4 jave para nisjes, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne.
  • Datat e nisjes mund t’i zgjidhni sipas deshires, perjashtohen datat e festave kombetare dhe nderkombetare, festat e fundvitit dhe sezoni veror pasi biletat kete periudha kane kosto me te larte.
  • Kontaktoni me agjentet tane per te marre oferten per datat e deshiruara.
  • Nese deshironi hotele te tjere, kontaktoni me agjentet tane.