rreth nesh

All In One 13 Travel Agjensi turistike qe operon ne Tirane

All In One Travel- Agjensi turistike qe operon ne Tirane.
Themeluar që nga viti 2013 dhe sot ne ofrojme me mbi 100 udhëtime në më shumë se 130 vende.
All In One Travel & Tours, ne jemi të apasionuar pas udhëtimit dhe kemi zhvilluar një gamë të gjerë aktivitetesh dhe përvojash unike, të cilat u japin klientëve tanë një aventurë të paharrueshme me një ekip Drejtuesish Profesioniste. Ne kemi nje staf shume entuziast dhe te perkushtuar, te cilet mundohen qe endrrat tuaja ti dergojne ne destinacionin perkates. Konkurues me cmimet ne te lira ne treg.
Nga udhëtimet familjare deri në pushimet individuale; turne çiklizmi, safaret e jetës së egër; ngjitje ne male ose eksplorimin e miljeve të vijës bregdetare; pushime të vetë-drejtuara ose udhëtime në grupe të vogla(me guide); ka diçka për çdo lloj udhëtarësh me All In One Travel. Ne do të ofrojmë njohuritë tona eksperte, itineraret interesante dhe shërbimin e jashtëzakonshëm si pjesë e përvojave tona të qëndrueshme të udhëtimit që ju merrni ekspereiencen me te bukur te jetes suaj.

Cfare ofrojme ne:

 • Bileta Avioni
 • Bileta Autobusi
 • Bileta Trageti
 • Paketa per pushime verore
 • Charter Antalya
 • Grupe kulturore
 • Paketa individuale
 • Paketa ne grupe
 • Pushime dimerore
 • Eskursione
 • Hotele

Pse ne?

 • Ne do t’ju udhëzojmë që nga momenti kur ju kërkoni një vlerësim, deri në ditën tuaj të nisjes.
 • Kuptojmë saktësisht se çfarë duan të marrin klientet nga udhëtimi i tyre.
 • 99% e klientëve tanë do të na rekomandojnë një mik.
 • Diskutoni për çdo pyetje me agjentin tuaj të udhëtimit përpara se të rezervoni.
 • Merrni këshilla para nisjes dhe azhurnime për prenotim sapo të rezervoni.
 • Ndjeheni të qetë me ndihmën tonë 24-orëshe ndërsa jeni larg.
 • Sepse ne jemi: 

Cfare perfitoni duke bashkpunuar me ne

icon4

Profesioanlizem

icon5

Paketa ekonomike

icon6

Tour Tips

icon1

Seriozitet

icon3

Fotografi ne ture

icon2

ture ne gjithe boten

Cfare eshte nje agjensi udhetimi ?

Një agjensi udhëtimesh është ajo që ofron shërbime të lidhura me udhëtimin dhe turizmin për publikun në emër të furnizuesve të tilla si linjat ajrore, qiratë e makinave, linjat e lundrimit, hotelet, hekurudhat, autobusat, ture dhe paketa.

Disa pyetje qe mund te beni me shpesh:

Në kundërshtim me besimin popullor, një agjent udhëtimesh nuk do të kushtojë gjithmonë më shumë. Në fakt, është e mundur që ju do të paguani më pak sesa të rezervoni vetë pushimet sepse agjentët mund të jenë të vetëdijshëm për ofertat promovuese dhe herë pas here të keni akses në marrëveshje ekskluzive.

Agjentët e udhëtimit thonë se përdorimi i shërbimeve të tyre mund t'ju ndihmojë të planifikoni një udhëtim më të mirë, ndërsa gjithashtu ju kursejnë më shumë para se sa mund të kurseni vetë.

Agjentët e udhëtimit janë të dobishëm nëse jeni duke bërë një udhëtim shumë të kushtueshëm ose kompleks, duke planifikuar një muaj mjalti ose diçka të zbukuruar, ose duke udhëtuar me një grup të madh. Ata kanë qasje në një numër marrëveshjesh dhe opsionesh veçanërisht kur bëhet fjalë për turne, fluturime të nivelit të lartë dhe lundrime.

Por agjentët e udhëtimit, besoni apo jo, kanë qasje në informacione të padisponueshme për ju për të marrë cmimet më të mira. Agjentët e udhëtimit gjithashtu mund të bëjnë thirrje telefonike dhe të kenë komunikim të drejtpërdrejtë me vendpushimet dhe hotelet për të bërë pazare për marrëveshje më të mira.

Shumica e agjentëve të udhëtimit mund të rezervojnë çdo lloj udhëtimi, por më të mirët kanë përvojë dhe njohuri në lidhje me një destinacion specifik. Nëse jeni duke kërkuar të rezervoni një lundrim ose safari, ose pakete per muaj mjalti, ose pakete familjare, kërkoni një agjent profesionist.

Support 24/7

Na Kontaktoni

AIO13 TRAVEL
AIO13 Travel
Yzberisht, Panajot Pano, Pallati LNK
Tirane, Tirane 1052
Albania
Phone: +355698977773
Email: info@aio13travel.com
URL: https://aio13travel.com/

Open 24/7

Route

Your location: