milano - 4 dite 179 €

Cmimet me poshte jane referenciale dhe momentale. Cmimet rriten me shitjen e biletave. Nderkohe, Udhëtim direkt Tiranë Budapest Tiranë me avion ka cdo te marte dhe te shtune. Kontaktoni me agjentet tane per t’iu gjetur oferten me te pershtatshme!

Milano një nga qytetet më në modë të Italisë.

Programi per 4 dite qendrimi ne Milano:

Fundjave ne Milano duke filluar nga 179 €/Person.

Paketes mund ti shtohet sipas deshires dhe transferta vajtje ardhje nga aeoporti ne hotel dhe anasjelltas. Po ashtu keni nje sere guidash vendase qe mund ti shtoni paketes tuaj si psh:

 • Vizite ne te gjitha atraksionet kryesore te qytetit – 30€/person.
 • Tur ne Liqenin e Komos dhe xhiro me varke – 87€/person.
 • Bileta e hyrjes dhe transferta per ne San Siro dhe Muzeun e stadiumit – 65€/person.
 • Bileta e hyrjen ne Muzeun e Duomo dhe hyrja ne taracen e katedrales – 20€/person.
 •  Bileta e hyrjen ne Muzeun per te vizituar vepren “Darka e Fundit” – 25€/person.
 

Data Cmimi
Johnny Hotel 3* 179€/Person
Hotel Sunflower 4 189€/Person
Melia Milano 5* 279€/Person

NE CMIM PERFSHIHET

 • Udhetimi me avion vajtje ardhje. 
 • Akomodimi ne Hotel per 3 nete me mengjes.

NE CMIM NUK PERFSHIHET

 • Gjithcka që nuk është përmendur në këtë program.

SHENIM

 • Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni te pakten 4 jave para nisjes, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne.
 • Datat e nisjes mund t’i zgjidhni sipas deshires, perjashtohen datat e festave kombetare dhe nderkombetare, festat e fundvitit dhe sezoni veror pasi biletat kete periudha kane kosto me te larte.
 • Kontaktoni me agjentet tane per te marre oferten per datat e deshiruara.
 • Nese deshironi hotele te tjere, kontaktoni me agjentet tane.