Bileta Avioni Online Low Cost

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email

Lista e plote e Biletave Low Cost

Bileta avioni: Rezervoni bileten tuaj online na kontaktoni ne Facebook, Instagram, Tel/Whatsapp: +355698977773, e-mail info@aio13travel.com ose ne chat box-in poshte djathte. 

Oferta Momentale per rezervime te hershme.

Kujdes!!

Jo te gjitha datat me oferte

 • Tiranë – Budapest 20€
 • Tiranë – Vienna 25€
 • Tiranë – Milano 28€
 • Tiranë – Geneva 28€
 • Tiranë – Londer 29€
 • Tiranë – Dortmund 39€
 • Tiranë – Istanbul 48€
 • Tiranë – Istanbul 49€
 • Tiranë – Memmingen 49€
 • Tiranë – Paris 59€
 • Tiranë – Frankfurt 61€
 • Tiranë – Amsterdam 71€
 • Tiranë – Hamburg 76€
 • Tiranë – Dusseldorf 76€
 • Tiranë – Bruksel 90€

 

Si te gjej bileten me te lire?

Këshilla specifike që duhet të ndjekim për të udhëtuar sa më lirë.
Brenda Evropës:

 1. Ditët që mund të fluturoni më lirë janë nga e hëna në të enjten.
 2. Në qoftë se mund të shmangni udhëtimin në fundjavë, sakrifikoni dhe kthehuni të hënën. Bileta do të jetë më e lirë.
 3. Blini biletën 1.5 muaj deri në 3 javë para, as më herët dhe as më vonë, përcjell albinfo.ch.
 4. Konsideroni aeroporte alternative, si për shembull, nëse keni si destinacion Kölnin, Gjermani, konsideroni të fluturoni nga Dusseldorfi, pasi taksat e aeroportit janë më të ulëta dhe biletat më të lira.

 

Jashtë Evropës, drejt SHBA-së:
1. Biletat jashtë Evropës janë shumë më shtrenjtë, sepse taksat për fluturimet transoqeanike janë të larta.
P.sh. Evropë-SHBA, 650 dollarë.
2. Blini biletën tuaj të paktën 1 muaj deri në 1,5 muaj përpara fluturimit.
3. Përpiquni të evitoni fundjavët për ditë nisje apo mbërritje.
4. Optimale do të ishte nisja nga e hëna të mërkurën dhe kthimi po ashtu.
5.  Përpiquni të shihni mundësinë e fluturimit në aeroporte jo shumë të ‘njohur’.

Nëse keni parasysh këshillat e mësipërme, edhe do të arrini të ‘gjeni’ bileta më të lira!

 

Prenoto Bileten