Bileta Autobuzi per Gjermani

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email

Udheto me autobus drejt gjermanise me cmimet me te lira

Bileta autobusi për Gjermani me cmime të lira nga Agjensia Turistike AIO 13 Travel!

Linjat me autobus drejt Gjermanise  duke nisur nga 80€/Vajtje. Nisja nga Tirana.

Nisjet behen 4 here ne Jave  (e hene, e merkure, e premte & e shtune) dhe ndalesat jane ne ne qytetet si:

 • Munich,
 • Koln,
 • Shtutgart,
 • Karlsruhe,
 • Mainheim,
 • Dussldorf
 • Essen,
 • ULM,
 • Hannover,
 • Frankfurt,
 • Dortmund etj.

 

Nisja behet nga: 

 1. Tirana (ora e nisjes: 08:00)
 2. Fushe-Kruje (ora e nisjes: 08:30)
 3. Milot (ora e nisjes: 09:00)
 4. Lezhe (ora e nisjes: 09:30)
 5. Shkoder (ora e nisjes: 10:30)

 

Shenim: Femijet deri ne 2 vjec udhetojne me bileten e prinderve.  

AIO 13 Travel

Enderrat tuaja shkojne ne destinacionin perkates…